HAKKIMIZDA

Hakkımızda Amaç ve Kalite

Son teknolojik gelişmeleri takip ederek, deneyimli ve eğitimli personelle kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, kaliteli ve seri üretimi ön planda tutarak, artan personel istihdamınında sürekliliğini sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini felsefe olarak benimsemiş olan ekibimiz, bu yönde çağdaş, dinamik, akılcı ve modern yaklaşımlarla müşteri beklentilerine ürün ve hizmet verebilmektedir.

VİZYON ve MİSYON

Elektrik panosu üretim sektöründe uzun yıllardır olmanın avatajlarını etkin kullanarak, gelişen pazarhareketleri doğrultusunda ürün çeşitliliği ve hizmet farklılıkları oluşturarak, ülke pazarında marka değerimizi güçlendirmektir. - Projelerinize özel çözümler üretmek - Gelişimi ilke edinmek, - Sürekli istihdam artırmak, - İletişim kanallarını sürekli açık tutmak, - Her zaman yenilikçi tavır sergilemek, - GÜÇLÜ ve GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ OLMAK...

Welcome banner Image
0+

Projeler

0+

Müşteriler

0%

Memnuniyet

Awesome Image

Sürdürülebilir ilerleme için yenilikçi Ürün Çözümleri sunuyoruz . Profesyonel ekibimiz pazardaki verimliliği ve maliyet etkinliğini artırmak için çalışıyor.

Awesome Image

Neden ÖZPA PANO ?

Gelişen pazar hareketleri doğrultusunda ürün çeşitliliği ve hizmet farklılıkları oluşturarak, ülke pazarında marka değerimizi güçlendirmek, Müşteri memnuniyetini felsefe olarak benimsemiş olan ekibimiz, bu yönde çağdaş, dinamik, akılcı ve modern yaklaşımlarla müşteri beklentilerine ürün ve hizmet verebilmektedir..

  • İleri teknolojiyi kullanmak
  • Eğitimli ve Dinamik personel
  • Hızlı teslimat
  • Düşük maliyet